Dále doporučujeme, technika, kultura, volný čas

Vážení návštěvníci, zde jsme pro vás připravili sbírku zajímavých odkazů.

Umíte správně zaparkovat automobil? Pokud si nejste jisti, vyzkoušejte si online hry na Parkování. Například online hru Parking mania nebo Parking evolution.

Výroky, motta, úsloví, moudra, moudrosti, přísloví, rčení

Slavné citáty, Výroky, motta, úsloví, moudra, moudrosti, přísloví, rčení, . V této jedinečné sbírce naleznete citáty o rozumu, citáty o člověku, citáty o smutku, citáty o nenávisti, citáty o kráse, citáty o víře, citáty o smrti, citáty o štěstí, citáty o neštěstí, citáty o dobru, citáty o přátelství, citáty o bohatství, citáty o manželství, citáty o ženách, citáty o lásce, citáty o svobodě, citáty o penězích, citáty o zlu, citáty o lži, citáty o zdraví od různých známých osobností.

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. Vybírejte z kategorií Chemie - chemické testy a kvízy, online IQ testy zdarma, cizí jazyky, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, Angličtina, výuka anglického jazyka, Matematické testy, online testy a kvízy atd.

Doporučené odkazy, technika, kultura, volný čas

Vlajky měst a obcí České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Vlajky měst a obcí České republiky. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Hlavní město Praha, Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Pardubický kraj, Moravskoslezský kraj, Ústecký kraj, Kraj Vysočina, Karlovarský kraj, Zlínský kraj, Královéhradecký kraj, Olomoucký kraj apod.

Jste-li příznivci modernější secesní architektury, navštivte stotisícové město na soutoku Labe a Orlice - Hradec Králové - Salon republiky. Obdivovat budete moci kvalitní moderní nadčasovou architekturu architektů Josefa Gočára a Jana Kotěry.

Odpočiňte si. Navštivte web obsahující vtipy. Vtipy o mužích nebo vtipy o blondýnkách vás určitě rozesmějí.

Klíčová slova: Staré hry online, PC tapety pro Windows, Kliparty pro Office, F, Texas hold’em poker Online, pravidlá, stávkovanie, hra, odkaz, humor, hyperlinky, Přáníčka k svátku, veršované sms texty k jmeninám, multimédia, Ilustrace, obrázky, Hry pro kluky, Hry pro kluky

Online životopisy, biografie - biografie slavných osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Potom navštivte Online životopisy, biografie. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vojáci, generálové, válečníci, světoví i domácí politici, zpěváci a zpěvačky, herci a herečky, křesťané a svatí, režiséři a scénáristé, spisovatelé a spisovatelky, sportovci a sportovkyně, novináři a žurnalisté, zločinci a vrazi, umělci a umělkyně atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Ekonom, Mluvčí, Olympijský vítěz, Prezident USA, Kněz, Podnikatel, Čech, Miliardáři, Kancléř, Francie, Trenérka, Diplomat, Obchodník, Philadelphia Flyers, New Jersey Devils, Sci-fi, Vražedkyně, Hokejisté, Voják, Vojáci, Zpěvačky, Pittsburgh Penguins, Prezidenti, Američan, Husité, Olympijští vítězové, Generalissimus, Hejtmani, Habsburkové, Hokej, Washington Capitals, Florida Panthers, Hudebnice, Producent, Romantismus, Československo apod.

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.

Přát ale nemusíte jen k významnům výročím a dnům. Pokud jste na cestě bez vašeho miláčka, můžete mu poslat zamilovanou sms na dobrou noc ve formě vtipné básničky. Pokud jste třeba v horách při náročnějším treku, tak váš/vaše milá bude zároveň vědět, že jste v pořádku.

Síť, technika, kultura, volný čas

Životopisy slavných osobností z řad politiků, panovníků, prezidentů, vědců, umělců, spisovatelů, zpěváků, herců apod.

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Velký Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak konvertovat, jak importovat, jak otevřít, čím prohlížet, v čem upravit, jak spustit, jak vytvořit, jak převést, čím zobrazit, jak exportovat, v čem spustit soubory z následujících kategorií: dokumenty, koncovky souborů, hudební audio soubory, video soubory, internet a web, komprimace dat, systémové soubory, obrazy disků, písma, fonty, šablony dokumentů, spustitelné soubory, grafiku apod.

Tip na výlet! Babiččino údolí v Královéhradeckém kraji poblíž České Skalice.

Keywords:webovky, Online hry zdarma, Vše o Vánocích, Vlajky států světa, Srandovní textová blahopřání k Velikonocům, počítače, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Omalovánky, domalovánky k vybarvení nejen pro malé děti, ale i pro dospělé, Pozadí na PC, URL, weby

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: zahraniční značky, dopravní zařízení, informativní jiné dopravní značení, informativní provozní značení, vodorovné značení, zákazové dopravní značení, výstražné značky, značky upravující přednost, příkazové dopravní značky, informativní směrové dopravní značky, neoficiální zábavné značky apod.

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, polských vojvodství, regionů Francie, Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí atd.

Kliparty pro Office

Pro grafiky doporučujeme Kliparty pro Office. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako auta, hmyz, věda, náboženství, přístroje, smajlíci a emotikony, dopravní prostředky, nápoje, ženy a dívky, ovoce, Velikonoce, velikonoční kliparty, nástroje a přístroje, rostliny, jídlo a nápoje, muži, mapy, osobnosti a lidé, stavby, zelenina, hudba, halloween, symboly, zvířata atd.

Informace, technika, kultura, volný čas

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?

Java hry zdarma. Aplikace a hry do starých mobilních telefonů zdarma.

Znáte vlajku Dvora Králové Nad Labem - města známého svojí zoologickou zahradou?

Klíčová slova: Tapety na PC zdarma ke stažení, Obrázky ke stažení, zdroje informací, Wallpapery, omalovánky, spoření, Přehled souborových přípon, Vlajky měst a obcí České republiky, Vlajky měst a obcí České republiky, Biografie Jenny Mc Carthy, Adventní magazín, Online testy zdarma bez registrace, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Online web Hry zdarma bez registrace

Zahrajte si online web Hry zdarma bez registrace Vybírejte z kategorií Logické, Hry na vaření a smažení, Klasické, Stolní hry a deskovky, Oddechové, Bojové online gamesy, Karetní, Onlinovky pro dva hráče, Pro dívky, Vánoční online hry, Sportovní, Strategie, parkování - parkovačky, Velikonoční hry, Střílečky a podobně.

Biografie slavných osobností - online životopisy, biografie

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Tak vyzkoušejte Biografie slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií herci a herečky, světoví i domácí politici, novináři a žurnalisté, podnikatelé a obchodníci, zpěváci a zpěvačky, významné osobnosti, křesťané a svatí, spisovatelé a spisovatelky, umělci a umělkyně, zločinci a vrazi, režiséři a scénáristé atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Ministr zahraničí, Teolog, Zpěvačka, Podnikatel, New Jersey Devils, Právník, Obchodník, HIV pozitivní, Gymnasté, Němci, Kancléř, Prezident, Hokejisté, New York Rangers, Ministři, Svatý, Američan, Čech, Režisér, Poprava, Brno, Žijící, Miliardář, Dramatik, Zpěvák, Královna, Žhavé výstřely, Kněz, Rakušan, Továrník, Vůdce, Sebevražda, AIDS, Filozof, Philadelphia Flyers, Trenérka apod.

Přísloví, úsloví, moudra, hlášky, výroky, bonmoty, aforismy

Citáty slavných osobností, Přísloví, úsloví, moudra, hlášky, výroky, bonmoty, aforismy, . V této rozsáhlé kolekci naleznete citáty o přátelství, citáty o svobodě, citáty o štěstí, citáty o smrti, moudra o dětech, citáty o manželství, citáty o kráse, citáty o víře, citáty o ženách, citáty o bohatství, citáty o penězích, citáty o životě, citáty o lásce, citáty o neštěstí, citáty o rozumu, přísloví o naději, citáty o zdraví, citáty o lži, hlášky o alkoholu, citáty o člověku od různých známých osobností.

Náš tip, technika, kultura, volný čas

Nejhranější online testy a kvízy

všem pilným žákům doporučujeme nejhranější online testy a kvízy. Testy jsou rozdělené kategorií: výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, Angličtina, výuka anglického jazyka, online IQ testy zdarma, testy psaní všemi deseti prsty, Matematické testy, online testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy atd.

Superhry a hry online zdarma

Zapařte si superhry a hry online zdarma Webhry jsou rozdělené kategorií: Hannah Montana, Barbie hry, Akční gamesky, Karetní hry - solitaire, Strategické onlinovky, Farmářské hry, Arkády a plošinovky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Skákací a hopsací gamesky, Oddechové hry, Oblíkačky, Adventní, vánoční hry, Omalovánky, online html5 hry, Puzzle a skládačky, Adventury, Auta a závodní, Vzdělávací a výukové hry, Střílecí hry, Hry s koňmi, Deskovky apod.

Adventní magazín - vánoční magazín

Budou brzy Vánoce? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Tak vyzkoušejte Adventní magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční stromeček, vánoční koledy, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční přání, vánoční zábava, recepty na vánoční jídlo a cukroví, materiály ke stažení, vánoční všehochuť, adventní všehochuť, vánoční dekorace, vánoční dárky atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Slámový adventní věnec, Borovice, Omalovánky, Německy, Santa Claus, Keramický adventní věnec, Adventní kalendář, Bůh, Jesličky, Patchwork, Rumové řezy, Tichá noc, Štědrý večer, Popelka, Ostrava, Staroměstské náměstí, LED svíčky, Film, Vosí hnízda, Samolepky, Vánoční dekorace, Rostliny, Vánoční trhy, Historické ozdoby, Dárky, Košíčky, Kapr, Svíčky, Vánoční stromek, Obrazovka, Linux apod.

USA, Amerika, Spojené státy. Obrovská země plná různých lidí a přírodních zajímavostí nabízející jak možnost odpočinku tak mnoho dobře placených pracovních příležitostí. Pokud je chce navštívit, měli byste si o USA něco nastudovat. Doporučujeme se alespoň stručně seznámit se všemi státy USA, jejich vlajkami, hlavními a největšími městy. Znalosti si pak můžete ověřit v testovém kvízu měst USA. Určitě nic nezkazíte ani podrobných studiem mapy USA, kterou si určitě nezapomeňte vzít sebou. Budete-li potřebovat zabavit vaše děti během dlouhého letu přes Atlantický oceán, můžete je nechat si vymalovat omalovánku amerického kapitolu, který můžete navštívit ve státu Washingtonu D.C.

Znáte dobře státní vlajky? Víte, jak vypadá vlajka Rwandy, vlajka Peru nebo vlajka Japonska?

Klíčová slova: pro děti, Vlajky amerických států USA, webové stránky, Vše o narozeninách a jmeninách, Přehled vlajek USA, Online hry zdarma, zajímavosti, Julia Stiles celebrity, Vlajky států světa, Dopravní značení, tipy

Online web Hry zdarma bez registrace

Zahrajte si online web Hry zdarma bez registrace Vybírejte z kategorií Logické, Hry na vaření a smažení, Klasické, Stolní hry a deskovky, Oddechové, Bojové online gamesy, Karetní, Onlinovky pro dva hráče, Pro dívky, Vánoční online hry, Sportovní, Strategie, parkování - parkovačky, Velikonoční hry, Střílečky a podobně.

Biografie slavných osobností - online životopisy, biografie

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Tak vyzkoušejte Biografie slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií herci a herečky, světoví i domácí politici, novináři a žurnalisté, podnikatelé a obchodníci, zpěváci a zpěvačky, významné osobnosti, křesťané a svatí, spisovatelé a spisovatelky, umělci a umělkyně, zločinci a vrazi, režiséři a scénáristé atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Ministr zahraničí, Teolog, Zpěvačka, Podnikatel, New Jersey Devils, Právník, Obchodník, HIV pozitivní, Gymnasté, Němci, Kancléř, Prezident, Hokejisté, New York Rangers, Ministři, Svatý, Američan, Čech, Režisér, Poprava, Brno, Žijící, Miliardář, Dramatik, Zpěvák, Královna, Žhavé výstřely, Kněz, Rakušan, Továrník, Vůdce, Sebevražda, AIDS, Filozof, Philadelphia Flyers, Trenérka apod.

Přísloví, úsloví, moudra, hlášky, výroky, bonmoty, aforismy

Citáty slavných osobností, Přísloví, úsloví, moudra, hlášky, výroky, bonmoty, aforismy, . V této rozsáhlé kolekci naleznete citáty o přátelství, citáty o svobodě, citáty o štěstí, citáty o smrti, moudra o dětech, citáty o manželství, citáty o kráse, citáty o víře, citáty o ženách, citáty o bohatství, citáty o penězích, citáty o životě, citáty o lásce, citáty o neštěstí, citáty o rozumu, přísloví o naději, citáty o zdraví, citáty o lži, hlášky o alkoholu, citáty o člověku od různých známých osobností.

World wide web, internet, technika, kultura, volný čas

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií politici, mytologie, křesťanství, vlastnosti, historie, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, státní správa, lékařství, psychologie, zločin a právo, umělci a umění, národnost, podnikání a podnikatelé, panovníci, prezidenti, králové a círaři, věda, profese a zaměstnání, školství a vzdělávání, přezdívky, nadpřirozené osoby, žurnalisté a novináři, politika, herectví, herci a herečky, sportovci a sportovkyně, rodinné a příbuzenské vztahy atd.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Zvládli byste znovu autoškolu? Ověřte si svoji znalost vodorovných a svislých dopravních značek.

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.

Omalovánky a vymalovánky - černobílé obrázky k vybarvení, zadarmo ke stáhnutí a vytistknutí pro děti i dospělé.

Klíčová slova: zábava, zadarmo, volný čas, výukové pomůcky, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Internet pornography videos images webcams, V, školství, V, V, info, linky, Celebrita Pink, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Hádanka: Víte, jak lze mezi politiky najít tři naprosté blbce? - Namátkou.

Přijde vlk do porodnice podívat se na syna. Prohlíží ho a celej se rozplývá: "Jaký má krásný očíčka, a ten čumáček. A jaký má malinký zoubky, a ty ouška. Ty ouška? Ty uši!!! No počkej, zajíci!!!"

Maruška v lese najde dvanáct měsíčků a prosí je o jahody. "V pořádku, Maruško, dostaneš jahody, ale nás všech devět se s tebou pomiluje!" "Cože? Vždyť je vás dvanáct..." "To ano, ale Červen, Červenec a Srpen jsou teplý."

Další odkazy:

Obrázky ptáků na plochu PC
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Nelly Furtado fotky
Doporučené odkazy
Vlajka Palestiny
Odkazy na zajímavé weby
Taylor Swift
Doporučené internetové odkazy
Paris Saint-Germain F.C.
Zajímavé internetové odkazy
Rolet kasino dan judi

Děkujeme vám za vaši návštěvu.