Tipy na zajímavé weby, internet, počítače, hry

Na tomto místě uvádíme odkazy na doporučené internetové stránky.

Vlajky států USA

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Vlajky států USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Havaj, Wisconsin, Nevada, Západní Virginie, Rhode Island, Minnesota, Georgie, Severní Karolína, Ohio, New York, Mississippi, Florida, Jižní Karolína, Indiana, New Hampshire, Kentucky, Maryland, Idaho, Severní Dakota, Aljaška, Nové Mexiko, Wyoming, Montana, Texas, Colorado, Washington atd.

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií mezinárodní organizace, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, vysokoškolské a akademické tituly, firmy a společnosti, fyzikální jednotky, země EU, vojenské hodnosti, měny, úřady a ministerstva, hudební zkratky, geocaching, obecné zkratky, politické strany a hnutí, internetové domény 1. řádu, zkratky krajů České republiky, státy usa apod.

Tip na výlet! Babiččino údolí v Královéhradeckém kraji poblíž České Skalice.

Informace, internet, počítače, hry

Hra nemusí mít dokonalou grafiku a složitý příběh. Stačí jednoduchý ale chytlavý nápad. To potvrzuje online hra Bounce. Vyzkoušejte ji, určitě se vám bude líbit.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte v online encyklopedickém slovníku.

Mezi nejpopulárnější online hry patří online hra balónky. V této oddechové střílečce střílí opička šipky na balónky. Pokud jste tuto hru dosud nehráli, určitě ji vyzkoušejte.

Klíčová slova: volný čas, F, pro dospělé, kuriozity, Co je to Betlém?, Vlajky měst České republiky, Tapety na PC, Nejlepší zeměpisné kvízy, Andrés Iniesta Luján, humor, pro děti, Online hry zdarma, Slovník pojmů Co je to?

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako jsou viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.

Tapety na PC - obrázky na PC zdarma ke stažení

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Tapety na PC. můžete využít v monitor, displej, mobil, počítač, PC, mobilní telefon, phablet, tablet, obrazovka počítače, notebook, ultrabook a pro operační systémy Linux Xubuntu, Windows 10 Mobile, Windows Me, Linux Ubuntu, Windows Server 2012, Linux Mint, macOS, Android, Red Hat Linux, Windows 10, Chrome OS. Wallpapers na plochu PC z kategorií rostliny, moře, oceány, pláže, zvířata, jídlo a nápoje, adventní a vánoční tapety, operační systémy, Windows, 3D a Abstraktní, noční města, dopravní prostředky, sportovní pozadí, vojenské Army tapety a zbraně, květiny, kytky, budovy a stavby, příroda, krajina, psi a štěňátka, Velikonoce - velikonoční tapety, hudební tapety, wallpapery, letadla, voda a bubliny. Stahujte ve velikostech 1280x1024, 1800x1440, 1280x768, 1024x768, 360x760, 1152x864, 2560x2048, 1600x900, 1440x2560, 2560x1600, 1440x900, 768x1024, 360x640, 1536x2048, 1600x1200, 412x846 atd.

Během vaší delší služební cesty, výletu, dovolené se může doma udát hodně důležitých událostí. Mezi ně patří různé oslavy vašich blízkých jako narozeniny, svátek atd. Měli byste si proto do kalendáře napsat kdy kdo slaví svátek, narozeniny nebo výročí seznámení nebo svatby. Těmto blízkým pak můžete poslat romantickou sms zprávu nebo jim telefonicky zavolat. Na co všechno byste neměli zapomenout je uvedeno níže.

Náš tip, internet, počítače, hry

Vlajky měst České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Vlajky měst České republiky. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Hlavní město Praha, Jihočeský kraj, Královéhradecký kraj, Středočeský kraj, Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Zlínský kraj, Olomoucký kraj, Liberecký kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj, Pardubický kraj apod.

Prapory českých měst

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Prapory českých měst. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Zlínský kraj, Královéhradecký kraj, Olomoucký kraj, Jihočeský kraj, Ústecký kraj, Plzeňský kraj, Kraj Vysočina, Liberecký kraj, Karlovarský kraj, Jihomoravský kraj, Pardubický kraj, Moravskoslezský kraj, Hlavní město Praha apod.

Zvládli byste znovu autoškolu? Ověřte si svoji znalost vodorovných a svislých dopravních značek.

Keywords:Obrázky a kliparty zdarma, odkazy, Online životopisy, biografie slavných osobností, F, Význam slova Letnice, Nejhranější online hry zdarma, internetové stránky, Wallpapery na tablet, Thierry Daniel Henry, Free game online hry, Online vánoční webzine, Online testy zdarma

Nepropadli byste ze zeměpisu? To si můžete ověřit na webovkách se státními vlajkami. Kromě státních vlajek všech zemí světa zde naleznete i mnoho údajů o každém státu - např. počet obyvatel, rozloha, výše HDP apod.

Vtipy, vtípky, černý humor, frky, fóry, anekdoty

Chcete se pobavit? Vtipy, vtípky, černý humor, frky, fóry, anekdoty. vás dostanou. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: fóry o homosexuálech, židovské anekdoty, vtipné básničky, vtipy o blondýnách, černý humor, vtipy o facebooku, vtipné hádanky, kameňáky, frky o zvířatech, vtipy o mužích, chlapech, fóry nejen o českém hokeji, vtipné citáty, murphyho zákony, poslední věty před smrtí, anekdoty o politice apod.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.

Síť, internet, počítače, hry

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: ekonomie a ekonomika, internet, zkratky, fyzika, zločin a právo, latina, matematika, psychologie, technika, nástroje, literatura, stavebnictví, materiály, příroda, chemie, sport, školství, filozofie, účetnictví, kultura, cestování, věda, nemoce, různé atd.

Ilustrace, obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrace, obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako auta, nápoje, Velikonoce, velikonoční kliparty, zelenina, ptáci, ovoce, náboženství, nástroje a přístroje, věda, hmyz, láska, květiny, muži, mapy, dopravní prostředky, stavby, symboly, zvířata, smajlíci a emotikony, sport, rostliny, ženy a dívky, jídlo a nápoje atd.

Frky, vtipné texty, anekdoty, černý humor, vtipy, fórky

Potřebujete se uvolnit? Frky, vtipné texty, anekdoty, černý humor, vtipy, fórky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O Němcích, Frky, vtipy, vtípky, O Windows, O Slovácích, Vtipy o doktorech, O manželství, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O gayích a homosexuálech, O škole, Frky ze života, O ekonomech, Vtipy o Bohu, O ženách, O mužích, Vtipy o cikánech, Vtipné hádanky, O Somálcích, Frky o tchýních, O Chucku Norrisovi, Vtipy o policajtech, O důchodcích apod.

Klíčová slova: webové stránky, výukové pomůcky, Prapory českých měst, Juventus Football Club, M, zábava, zdroje informací, Lechtivé fotky Penelope Cruz, Online vánoční webzine, Přehled zkratek a akronymů, Tapety na plochu počítače, multimédia

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka a mnoho dalších textových i obrázkových přáníček k nejrůznějším příležitostem.

Americké federální vlajky

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Americké federální vlajky. Zde naleznete například vlajky států Rhode Island, Maryland, Louisiana, Idaho, Virginie, New Hampshire, Ohio, New York, Nové Mexiko, Havaj, Jižní Dakota, Oregon, Massachusetts, Arizona, Nevada, Arkansas, Michigan, Severní Dakota, Texas, Kansas, Georgie, Tennessee, Vermont, Pensylvánie, Alabama, Iowa atd.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?

Doporučené odkazy, internet, počítače, hry

Pokud máte malé děti, zkuste jim vytisknout omalovánky, které potom mohou vybarvit pastelkami, křídou nebo vodovkami. Vybírat můžete ze stovek motivů od slona přes auto až po hrad.

Nejhranější online hry zdarma

Doporučujeme nejhranější online hry zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Hry na vaření a smažení, Závodní, Onlinovky pro dva hráče, Strategie, Sportovní, Oddechové, parkování - parkovačky, Stolní hry a deskovky, Pro dívky, Vánoční online hry, Karetní, Logické, Střílečky, Bojové online gamesy, Velikonoční hry a podobně.

Slyšeli jste o Svaté Hoře v Příbrami? O tomto mariánském poutním místě se více dozvíte zde.

Moudra, moudrosti, přísloví, hlášky, myšlenky, motta, bonmoty

Slavné citáty, Moudra, moudrosti, přísloví, hlášky, myšlenky, motta, bonmoty, rozdělené kategorií: citáty o penězích, citáty o bohatství, citáty o svobodě, citáty o přátelství, citáty o zlu, citáty o neštěstí, citáty o zdraví, citáty o štěstí, hlášky o alkoholu, citáty o životě, citáty o smutku, citáty o rozumu, citáty o kráse, citáty o člověku, citáty o nenávisti, citáty o lásce, citáty o smrti, citáty o ženách, citáty o lži, citáty o dobru od různých známých osobností.

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa, krajů České republiky, regionů Francie, polských vojvodství atd.

Klíčová slova: Pozadí na PC zdarma ke stažení, Online zeměpisné testy zdarma, zeměpis, Sexy Tara Reid, Vlajky států USA, cestování, Dopravní značky, Vlajka Kiribati, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Online hry pro děti zdarma

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka a mnoho dalších textových i obrázkových přáníček k nejrůznějším příležitostem.

Americké federální vlajky

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Americké federální vlajky. Zde naleznete například vlajky států Rhode Island, Maryland, Louisiana, Idaho, Virginie, New Hampshire, Ohio, New York, Nové Mexiko, Havaj, Jižní Dakota, Oregon, Massachusetts, Arizona, Nevada, Arkansas, Michigan, Severní Dakota, Texas, Kansas, Georgie, Tennessee, Vermont, Pensylvánie, Alabama, Iowa atd.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?

World wide web, internet, internet, počítače, hry

Vlajky států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Vlajky států světa. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako státy Blízkého východu, země jižní Asie, země Afriky, státy jižní Ameriky, státy Střední Ameriky, Antarktidy, země Severní Ameriky, země východní Asie, evropské země a státy, země střední Asie apod.

Tapety na plochu počítače - pozadí na PC ke stažení

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Tapety na plochu počítače. můžete využít v displej, obrazovka počítače, phablet, tablet, notebook, počítač, smartphone, PC, mobil, ultrabook, monitor a pro operační systémy Linux Fedora, Android, SUSE Linux, Windows 10 Mobile, Windows 2000, Windows 95, OSX, Linux Xubuntu, Apple iOS (iPhone), Windows Me, Windows 7. Wallpapery na PC ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako 3D a digitalní abstraktní tapety, hmyz a pavouci, sportovní wallpapery, free wallpapers, velkoměsta a noční život, oceán, moře, pláže, fantasy, nature - příroda, vesmír, kosmos, Rally, závody aut, sportovní a závodní auta, armáda, válka, zbraně, ptáci, tenisté a tenistky, Formule 1, flóra, stromy, květiny, širokoúhlé Full HD widescreen. Mnoho verzí a velikostí jako 750x1334, 1920x1440, 1024x600, 1800x1440, 375x812, 1600x900, 1280x720, 1280x1024, 3200x1200, 2048x1080, 800x600, 1440x960, 1152x864, 2160x3840, 768x1024, 1200x1920 atd.

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. Testy jsou rozdělené kategorií: Chemie - chemické testy a kvízy, online IQ testy zdarma, online testy a kvízy, cizí jazyky, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, Angličtina, výuka anglického jazyka, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy atd.

Kameňáky, černý humor, vtípky, ftipy, fórky, anekdoty

Chcete si zlepšit náladu? Kameňáky, černý humor, vtípky, ftipy, fórky, anekdoty. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: vtipy o facebooku, vtipné hádanky, murphyho zákony, poslední věty před smrtí, vtipné citáty, židovské anekdoty, kameňáky, vtipy o blondýnách, černý humor, anekdoty o politice, vtipy o metanolu, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o mužích, chlapech, vtipné básničky, fóry o homosexuálech apod.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií křesťanství, nadpřirozené osoby, profese a zaměstnání, historie, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, fikce a fantasy, rodinné a příbuzenské vztahy, hanlivé až sprosté přezdívky, státní správa, Spisovatelé a básníci, žurnalisté a novináři, umělci a umění, školství a vzdělávání, mytologie, herectví, herci a herečky, záliby a hobby, národnost, osobnosti, poruchy, vlastnosti, panovníci, prezidenti, králové a círaři, lékařství, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, politika atd.

Klíčová slova: Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, weby, K, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, tipy, Desktop computer wallpapers, Dopravní značky, Vlajky států světa, Stručný encyklopedický slovník, Onlinovky zdarma, Životopisy osobností, školství, Přání, přáníčka, blahopřání, gratulace, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Drzý papoušek: Paní Greyová si jde do zverimexu kupit papouška. Jednoho si vybere a chce ho zaplatit. Slečna u pokladny ji ale varuje, že papoušek byl 2 roky v bordelu. Paní Greyové to nevadí a papouška přesto koupí. Když jsou už doma, příjde ze školy její dcera a papoušek na ni: "Zdarec, kurvo!" Příjde druhá dcera a papoušek řekne to stejné. Paní Greyová se díví a potom z práce příjde její manžel a papoušek: "Čau Pavle!!!"

Novomanžel se ptá sve ženy: "Proč už půl hodiny držíš tu slepici za krk?" "Vařim!" "A to takhle ? "No, vždyt tady se píše: Slepici půl hodiny mírně dusíme."

„Podlehnout soupeři nebo lehnout pod soupeře, mně je to jedno,” prohlásila jedna z prvních gólmanek v NHL, „já stíhám oboje během jediného večera!”

Další odkazy:

Texas hold’em poker Online, aturan, taruhan, bermain
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Státní vlajky amerických států
Doporučené odkazy
Istanbul
Odkazy na užitečné webové stránky
Texas hold’em poker Çevrimiçi, kurallar, bahis, oyun
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Celebrity Beyoncé Knowles
Naše tipy na užitečné weby
Texas Hold’em Poker Online, Regeln, Wetten, Spielen

Děkujeme vám za vaši návštěvu.