Partnerské weby, volný čas a zábava

Doporučujeme vám následující webové stránky.

Umíte správně zaparkovat automobil? Pokud si nejste jisti, vyzkoušejte si online hry na Parkování. Například online hru Parking mania nebo Parking evolution.

Víte co je to CWG a TFTC? Pokud holdujete hře geocaching, tak určitě ano.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako vodorovné značení, informativní směrové dopravní značky, výstražné značky, neoficiální zábavné značky, dopravní zařízení, zahraniční značky, příkazové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, dodatkové tabulky, zákazové dopravní značení, značky upravující přednost apod.

Síť, volný čas a zábava

Potřebujete obrázky pro vaše dokumenty, prezentace nebo webové stránky? Pokud ano, navštivte spřátelenou stránku se sbírkou obrázků a klipartů zdarma.

Nejhranější online testy a kvízy

všem pilným žákům doporučujeme nejhranější online testy a kvízy. Vybírejte z kategorií výukové pomůcky, online IQ testy zdarma, Matematické testy, cizí jazyky, Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, Angličtina, výuka anglického jazyka, zeměpisné testy a kvízy, online testy a kvízy atd.

Mezi naše partnerské projekty patří Slovník pojmů Co je to?, který aktuálně nabízí přes 11000 stručných definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, chemie, práva, ekonomie, politiky, literatury, českého jazyka, školství apod.

Klíčová slova: Dopravní značky, zdarma, odkaz, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Přání, gratulace zadarmo ke stažení, A, odkazy, Full HD wallpapers na PC, Baccarat card game, M, zeměpis, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Prapory regionů a království

Státní vlajky vlajky států světa rozdělených do kategorií. Základní údaje o zemích (počet obyvatel, rozloha, hlavní město, atd.). vlajky některých bývalých států a vlajky významných organizací.

Tip na výlet! Jeďte do města Příbram. Hlavní turistickou atrakcí je největší hornické muzeum v ČR.

Potřebujete-li zabavit sebe nebo své děti, doporučujeme k tomu online hry. Na výběr máte z několika set online flash her, které můžete hrát přímo ve vašem prohlížeči. Internetové online hry jsou kvalitní zábavou a možností jak se rychle zbavit stresu nebo se něco zajímavého naučit.

Informace, volný čas a zábava

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Ústí Nad Labem nebo vlajka Brna? Tyto a další vlajky naleznete právě zde.

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků a dozvíte se to naprosto přesně.

Zabavte své děti tím, že je necháte vybarvovat online omalovánky. Vybírejte z mnoha kategorií jako koně, psi nebo dopravní prostředky.

Keywords:Americké federální vlajky, weby, pro dospělé, Super online kvízy, Switzerland, multimédia, Nejhranější online testy a kvízy, Pozadí na plochu počítače, Přáníčka a pěkné obrázky k jmeninám zdarma ke stažení, Webové online hry zdarma, webovky, zábava

Super free web games zdarma

Doporučujeme super free web games zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Bojové online gamesy, Sportovní, Střílečky, Závodní, Oddechové, parkování - parkovačky, Strategie, Klasické, Logické, Karetní, Hry na vaření a smažení, Stolní hry a deskovky, Vánoční online hry, Pro dívky, Onlinovky pro dva hráče a podobně.

Anekdoty, ftipy, vtípky, vtipné texty, vtipy, fóry

Zkuste vypnout! Anekdoty, ftipy, vtípky, vtipné texty, vtipy, fóry. vám pozvednou náladu. Vtipy z kategorií vtipy o facebooku, židovské anekdoty, vtipy o blondýnách, vtipné citáty, vtipné básničky, poslední věty před smrtí, anekdoty o politice, fóry o homosexuálech, černý humor, kameňáky, vtipné hádanky, frky o zvířatech, murphyho zákony, vtipy o mužích, chlapech, fóry nejen o českém hokeji apod.

Prahu nebo Český Krumlov znají všichni, proto nemá smysl o nich psát. Měst v České republice jsou však stovky. Zajímá vás technika, hornictví nebo se chcete zchladit v parném létě? Pak navštivte hornické město Příbram plné technických a kulturních památek z doby těžby stříbra a jiných kovů.

Náš tip, volný čas a zábava

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.

Staré hry online

Vyzkoušejte staré hry online . Mj. na webu naleznete Barbie hry, Adventury, Hry s koňmi, Akční gamesky, Střílecí hry, Auta a závodní, Oblíkačky, Adventní, vánoční hry, Puzzle a skládačky, Vaření a smažení, Sportovní gamesy, Karetní hry - solitaire, online html5 hry, Farmářské hry, Hannah Montana, Holčičí, dívčí hry pro holky, Letecké simulátory, Vzdělávací a výukové hry, Logické hry, Deskovky, Strategické onlinovky apod.

Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Zkuste online zeměpisné testy a kvízy zdarma. Naleznete zde testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst, online kvízy a testy atd.

Klíčová slova: Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Státní prapory států světa, webové stránky, Celebrita Lindsay Lohan, humor, cestování, pro děti, Athletic Bilbao klub, výukové pomůcky, Vlajky států USA, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, URL

Online poker - naučte se pravidla pokerových her a přečtěte si tipy jak vyzrát na ruletu.

Přát ale nemusíte jen k významnům výročím a dnům. Pokud jste na cestě bez vašeho miláčka, můžete mu poslat zamilovanou sms na dobrou noc ve formě vtipné básničky. Pokud jste třeba v horách při náročnějším treku, tak váš/vaše milá bude zároveň vědět, že jste v pořádku.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.

World wide web, internet, volný čas a zábava

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník pojmů a termínů. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: literatura, nástroje, latina, nápoje, jídlo, školství, bankovnictví, matematika, nemoce, politika, hardware, sport, kultura, zločin a právo, chemie, rostliny, fyzika, český jazyk, ekonomie a ekonomika, zkratky, filozofie, účetnictví, počítače, software atd.

Online web Hry zdarma bez registrace

Vyzkoušejte online web Hry zdarma bez registrace Hry jsou rozdělené kategorií: Bojové online gamesy, Oddechové, Hry na vaření a smažení, Vánoční online hry, Karetní, Stolní hry a deskovky, Závodní, Pro dívky, Střílečky, Strategie, Logické, Klasické, parkování - parkovačky, Velikonoční hry, Onlinovky pro dva hráče a podobně.

Státní vlajky většiny států světa rozdělených do kategorií podle jednotlivých kontinentů (světadílů). U každého státu jsou uvedeny jeho základní údaje jako počet obyvatel, rozloha, hlavní město, nejvyšší a nejnižší místo, apod.

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií týmy NHL, fyzikální jednotky, mezinárodní organizace, mezinárodní organizace, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, měny, vojenské hodnosti, státy usa, internetové domény 1. řádu, okresy České republiky, země EU, vysokoškolské a akademické tituly, politické strany a hnutí, zkratky krajů České republiky, geocaching, úřady a ministerstva apod.

Textová a obrázková přáníčka pro všechny možné příležitosti od svátku a narozenin až po svatbu a blahopřání k odchodu do penze nebo na mateřskou.

Klíčová slova: Online hry zdarma, hyperlinky, Přehled zkratek a akronymů, Obrázky na plochu jídlo, Online testy zdarma bez registrace, internet, Adventní magazín, Celebrita Mila Kunis, Přehled formátů souborů, Stručný slovník pojmů a termínů, volný čas

Online poker - naučte se pravidla pokerových her a přečtěte si tipy jak vyzrát na ruletu.

Přát ale nemusíte jen k významnům výročím a dnům. Pokud jste na cestě bez vašeho miláčka, můžete mu poslat zamilovanou sms na dobrou noc ve formě vtipné básničky. Pokud jste třeba v horách při náročnějším treku, tak váš/vaše milá bude zároveň vědět, že jste v pořádku.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.

Internet, síť, volný čas a zábava

Vlajky měst České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Vlajky měst České republiky. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Pardubický kraj, Kraj Vysočina, Ústecký kraj, Karlovarský kraj, Moravskoslezský kraj, Plzeňský kraj, Jihočeský kraj, Olomoucký kraj, Zlínský kraj, Jihomoravský kraj, Hlavní město Praha, Středočeský kraj, Královéhradecký kraj apod.

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.

Životopisy, biografie soudobých a historických osobností - online životopisy, biografie slavných osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Pak zkuste Životopisy, biografie soudobých a historických osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako významné osobnosti, podnikatelé a obchodníci, herci a herečky, novináři a žurnalisté, umělci a umělkyně, světoví i domácí politici, spisovatelé a spisovatelky, sportovci a sportovkyně, křesťané a svatí, zločinci a vrazi, vojáci, generálové, válečníci atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Washington Capitals, Vojáci, Imitátor, Textař, Boston Bruins, Císař, Rock ‚n‘ Roll, Prezident, Exilový prezident, Gymnasté, Trenérka, Životopis, Trest smrti, Francie, AIDS, NHL, New Jersey Devils, Komik, Pedagog, Prezidenti ČR, Lord, Vládce, Poslanci, Husité, Česká královna, Vůdce, Sci-fi, Američan, Malíř, Druhá světová válka, Florida Panthers, Továrník, Angličané, Mim, Herec, Zpěvačka apod.

Přání k narozeninám pro muže, ženu, děti, rodiče, babičku nebo dědečka.

Vtipné texty, ftipy, kameňáky, vtípky, anekdoty, černý humor

Potřebujete se uvolnit? Vtipné texty, ftipy, kameňáky, vtípky, anekdoty, černý humor. vás dostanou. Vtipy z kategorií O zvířátkách, Vtipy o doktorech, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o cikánech, Frky ze života, Vtipy o Bohu, Frky o tchýních, O mužích, Vtipné hádanky, O Slovácích, O Somálcích, O Němcích, Vtipy o policajtech, O škole, O ekonomech, O gayích a homosexuálech, Vtipy o Pepíčkovi, O manželství, O Windows, O ženách, O Chucku Norrisovi apod.

Klíčová slova: Vlajky měst České republiky, V, školství, Pozadí na tablet, info, Biografie Ashanti, Životopisy slavných osobností, Přehled formátů souborů, Super free web games zdarma, zadarmo, V, Full HD wallpapers na PC, Jennifer Lopez celebrity, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Bolest hlavy: Chlapa sužují obrovské bolesti hlavy. Podle lékaře je jedinou možností kastrace. Muž nejprve nesouhlasí, ale po čase se bolesti opravdu nedají snést, a tak svolí. Po operaci mu lékař radí, aby začal nový život, úplně znova. Tak muž jde do obchodu s oblečením, že začne nový život v úplně novém oblečení. Vejde do obchodu a vyřkne přání, že chce kompletně nové oblečení. Prodavač říká : "Dobře, řekl bych, že potřebujete košili velikost 45 okolo krku, sako velikost 56 a boty tak 10" Chlap se diví, jak to prodavač pozná, a ten mu vysvětlí, že po těch letech v obchodu ..... Prodavač pokračuje: "No a slipy potřebujete velikost 36" Chlap na to: "Tak to jste se poprvé zmýlil, mám velikost 34" "Ne ne, opravdu, dejte na mně, vaše velikost je 36" "No nevím, ale celý život nosím 34, tak teď si koupím zase 34" "Jak chcete, ale když je budete nosit, budete mít přiskřípnutý koule a z toho vás bude pekelně bolet hlava."

Co řekne buzerant, když přijde do mešity? „Oooo, švédský stůl!”

První školní den na americké střední škole představuje učitelka nového žáka, Sakiro Suzuki z Japonska. Hodina začíná a učitelka se ptá: "Uvidíme, kdo ovládá kulturní historii Ameriky? Kdo řekl: ",Dejte mi svobodu nebo mě zabte?´" Hrobové ticho ve třídě, jen Suzuki zvedne ruku: "Patrick Henry 1775 ve Philadelphii." "Výborně Suzuki, a kdo řekl: ,Stát je národ a národ nesmí zhynout?´" Suzuki se postaví: "Abraham Lincoln 1863 ve Washingtonu." Učitelka se podívá na spolužáky a říká: "Stydím se za vás, Suzuki je Japonec a zná americkou historii lépe než vy!" Zezadu se ozve tichý hlas: "Polib mi prdel, zasraný Japončíku!!" "Kdo to řekl?" Suzuki zvedne ruku a bez vyzvání odpoví: "General McArthur 1942 v Guadalcanal a Lee Lacocca 1982 při valné hromadě firmy CHRYSLER." Třída je zcela ticho, jen zezadu se ozve: "Je mi z toho na blití!" Učitelka křičí: "Kdo to byl!" Suzuki odpovídá okamžitě: "George Bush st. japonskému premiérovi Tanakovi v průběhu oběda, Tokio 1991." Jeden ze studentů se postaví a otráveně řekne: "Vyhul mi!" Učitelka hystericky: "A dost! Kdo to byl teď?" Suzuki bez mrknutí oka: "Bill Clinton Monice Levinsky 1997 ve Washingtonu, Oválná pracovna Bílého domu." Další ze studentů se postaví a zařve: "Suzuki je hromada sraček!" A Suzuki opět klidně: "Valentino Rossi při velké ceně motocyklů v Brazílii 2002." Třída zcela propadne hyterii, učitelka upadá do bezvědomí, dveře se otevřou a vejde ředitel: "Kurva, takový bordel jsem ještě neviděl!" Suzuki: "Vladimír Špidla ministr financí při předložení státního rozpočtu, Praha 2003."

Další odkazy:

Biblické omalovánky
Odkazy na zajímavé weby
Přání, přáníčka, blahopřání
Odkazy na partnerské weby
Ruletas electrónicas casino
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Přáníčko stavil se tu zajíček
Zajímavé webové stránky
Ruletka Gra
Naše tipy na užitečné weby
Inzeruj, inzerce zdarma

Děkujeme vám za vaši návštěvu.