Zajímavé odkazy, hry i všeobecné informace

Zde je seznam zdrojů, které poskytují informace a zábavu. Proto je doporučujeme navštívit.

Super online flash hry

Zahrajte si super online flash hry . Mj. na webu naleznete Barbie hry, Deskovky, Arkády a plošinovky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Adventury, Akční gamesky, Karetní hry - solitaire, Auta a závodní, Sportovní gamesy, Vaření a smažení, Střílecí hry, Strategické onlinovky, Farmářské hry, Vzdělávací a výukové hry, Oblíkačky, Hry s koňmi, Skákací a hopsací gamesky, Letecké simulátory, Hannah Montana, Oddechové hry, online html5 hry apod.

Pokud jste účastníky dopravního provozu, tak vám doporučujeme se seznámit s dopravním značením na webu se seznamem dopravních značek, taktéž vám doporučujeme webovky s tapetami aut na plochu PC a tapetami motorek.

Online adventní magazín - online adventní magazín

Vánoce za dveřmi? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Potom zkuste Online adventní magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční koledy, vánoční všehochuť, vánoční dárky, adventní všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční filmy, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dekorace, vánoční zábava, materiály ke stažení, vánoční stromeček atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Korálky, Neviňátko, Adventní kalendář, Rostliny, Obrazovka, Vánoční hvězda, Vánoční ubrusy, Samolepky, Skleněné ozdoby, Bramborový salát, Kavkazská jedle, Jarmark, Francouzsky, Plzeň, Písnička, Adventní neděle, Umělý vánoční stromek, Windows, Štědrý den, Dárky, Advent, Recepty, Lego, Vánoční stromek, Václavské náměstí, Vídeň, Kameňák, Filmy, Vánoční koledy, Brno, Sněhulák apod.

Informace, hry i všeobecné informace

Potřebujete si zlepšit náladu nejen při cestování? Pak vyzkoušejte online sbírku vtipů o Blondýnách, Pepíčkovi, Somálcích, Nemcích nebo Slovácích. Korektní i nekorektní vtipy vám zaručeně rozzáří váš úsměv.

Online zeměpisné testy zdarma

Běžte na online zeměpisné testy zdarma. Naleznete zde testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa atd.

Omalovánky online pro děti zdarma. Stovky obrázků k vybarvení přímo ve vašem prohlížeči. Mnoho kategorií jako dinosauři, pohádky, koně, zvířátka apod.

Klíčová slova: Online testy zdarma bez registrace, Vlajky států obrázků, Stručný encyklopedický slovník, Vánoční web, Canada Flag, Obrázky, kliparty, Biografie slavných osobností, internet, Obázek Těhlky, Dopravní značky, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Online web Hry zdarma bez registrace, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie, krajů České republiky, Spolkových zemí Německa, polských vojvodství atd.

Staré hry online

Zahrajte si staré hry online Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Karetní hry - solitaire, Skákací a hopsací gamesky, Arkády a plošinovky, Hannah Montana, Logické hry, Vzdělávací a výukové hry, Puzzle a skládačky, Barbie hry, Deskovky, Farmářské hry, Letecké simulátory, Holčičí, dívčí hry pro holky, Vaření a smažení, Střílecí hry, Oddechové hry, Adventní, vánoční hry, Auta a závodní, Akční gamesky, Sportovní gamesy, Oblíkačky, Omalovánky apod.

Vlajky spojených států amerických

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Vlajky spojených států amerických. Zde naleznete například vlajky států Havaj, Maryland, Delaware, Illinois, Idaho, Connecticut, Kalifornie, Aljaška, Florida, Oregon, Severní Dakota, Vermont, Kentucky, Utah, New Jersey, Alabama, Montana, Georgie, Louisiana, Nové Mexiko, Indiana, New York, Minnesota, Mississippi, Severní Karolína, Nebraska atd.

World wide web, internet, hry i všeobecné informace

Skvělé hry online zdarma

Všem hráčům doporučujeme skvělé hry online zdarma. Vybírejte z kategorií Karetní hry, Stolní hry a deskovky, Sportovní, Akční hry, Postřehové, Logické, Bojové gamesy, Strategie, strategické hry, Relaxační onlinovky a tak podobně.

Pokud cestujete pomocí individuálního dopravního prostředku (automobil, motorka, jízdní kolo) po silnicích nebo cyklostezkách, měli byste se před odjezdem seznámit s vyhláškou a dopravními značkami platnými v dané zemi. Hlavní rozdíly budou v maximálních povolených rychlostech na silnicích a dálnicích nebo v jejich zpoplatnění. Nicméně i zahraniční silniční dopravní značky se mohou lišit především barvami značek.

Obrázky na PC zdarma ke stažení - wallpapers na PC

Máme pro Vás tip! Zkuste Obrázky na PC zdarma ke stažení. můžete využít v smartphone, tablet, monitor, počítač, mobil, ultrabook, displej, phablet, obrazovka počítače, notebook, PC a pro operační systémy SUSE Linux, Windows NT, Chrome OS, Linux Fedora, Slackware, Microsoft Windows Vista, Windows 10, Red Hat Linux, Linux Mint, Windows 10 Mobile, Mac. Počítačové tapety pro Windows jsou rozdělené kategorií: hmyz a pavouci, free wallpapers, sportovní wallpapery, Formule 1, fantasy, armáda, válka, zbraně, Rally, závody aut, velkoměsta a noční život, motorky, tenisté a tenistky, nature - příroda, oceán, moře, pláže, květiny, ptáci, sportovní a závodní auta, flóra, stromy, vesmír, kosmos, 3D a digitalní abstraktní tapety. Vyberte si rozměr z 800x600, 640x480, 1600x1200, 1680x1050, 1080x1800, 1440x900, 1280x720, 1280x800, 3200x1800, 1366x1024, 1920x1080 Full HD, 2560x2048, 1800x1440, HD 1280x720, 375x667, 360x720 atd.

Keywords:Přehled států světa a jejich vlajek, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, F, URL, Jennifer Lopez celebrity, Online zeměpisné testy zdarma, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, cestování, Přesná předpověď počasí na 7 dní, Skvělé hry online zdarma, Full HD tapety na PC zdarma, internetové stránky

Dostali jste soubor s neznámou příponou a nevěděli, jak ho otevřít? Pak doporučujeme web obsahující přípony souborů rozdělené do kategorií jako dokumenty, video soubory, apod.

Full HD tapety na PC zdarma - počítačové tapety pro Windows

Oživte si plochu vašeho PC. Full HD tapety na PC zdarma. jsou vhodná pro PC, phablet, tablet, mobilní telefon, mobil, displej, počítač, notebook, monitor, ultrabook, obrazovka počítače a pro operační systémy Windows XP, Windows 95, Windows 10, Linux Mint, Java ME, SUSE Linux, Lubuntu, Windows 2000, Slackware, Windows NT, Apple iOS (iPhone). Wallpapers na plochu počítače jsou přehledně rozdělené do kategorií: sportovní pozadí, moře, oceány, pláže, vesmír, planety, galaxie, voda a bubliny, 3D a Abstraktní, vojenské Army tapety a zbraně, hudební tapety, rostliny, Roztomilá zvířátka, auta, budovy a stavby, motorky, motocykly, psi a štěňátka, wallpapery, letadla, příroda, krajina, květiny, kytky, dopravní prostředky, Velikonoce - velikonoční tapety, jídlo a nápoje. Vyberte si rozměr z hi res 2560x1920, 1536x2560, 1680x1050, 1024x768, 360x760, 375x667, 375x812, 1600x2560, 2560x1600, 1200x1920, 750x1334, 1080x1800, 2560x2048, 1280x1024, 1024x600, 2048x1536 atd.

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. Testy jsou rozdělené kategorií: Matematické testy, online IQ testy zdarma, zeměpisné testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, výukové pomůcky, online testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, cizí jazyky, Angličtina, výuka anglického jazyka atd.

Doporučené odkazy, hry i všeobecné informace

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené wallpapery a tapety sportovních aut.

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené internetové stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, narozeninová blahopřání pro muže atd.

Vlajky států obrázků

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Vlajky států obrázků. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako země jižní Asie, Antarktidy, země střední Asie, státy jižní Ameriky, země Severní Ameriky, státy Blízkého východu, ostrůvky Oceánie, státy Střední Ameriky, evropské země a státy, země Afriky apod.

Klíčová slova: hyperlinky, odkaz, Dopravní značky, Pink, Přehled souborových přípon, Nejhranější online testy a kvízy, A, Obázek Sexy žena, Vlajky spojených států amerických, zábava, Nejhranější online hry zdarma, pro děti

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: týmy NHL, vojenské hodnosti, vysokoškolské a akademické tituly, fyzikální jednotky, země EU, měny, politické strany a hnutí, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, mezinárodní organizace, státy usa, obecné zkratky, zkratky krajů České republiky, firmy a společnosti, úřady a ministerstva, internetové domény 1. řádu, okresy České republiky apod.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.

Zabavte své děti tím, že je necháte vybarvovat online omalovánky. Vybírejte z mnoha kategorií jako koně, psi nebo dopravní prostředky.

Síť, hry i všeobecné informace

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Přehled zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií země EU, vojenské hodnosti, fyzikální jednotky, okresy České republiky, firmy a společnosti, vysokoškolské a akademické tituly, měny, týmy NHL, zkratky krajů České republiky, úřady a ministerstva, státy usa, hudební zkratky, mezinárodní organizace, geocaching, politické strany a hnutí, obecné zkratky apod.

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Středočeský kraj, Královéhradecký kraj, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Kraj Vysočina, Karlovarský kraj, Liberecký kraj, Hlavní město Praha, Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Zlínský kraj, Pardubický kraj apod.

Nejhranější online testy a kvízy

všem pilným žákům doporučujeme nejhranější online testy a kvízy. Naleznete zde Chemie - chemické testy a kvízy, Matematické testy, Angličtina, výuka anglického jazyka, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy, online testy a kvízy, cizí jazyky, testy psaní všemi deseti prsty, online IQ testy zdarma atd.

Anekdoty, černý humor, fóry, ftipy, vtipné texty, kameňáky

Zkuste vypnout! Anekdoty, černý humor, fóry, ftipy, vtipné texty, kameňáky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: vtipy o mužích, chlapech, murphyho zákony, vtipy o metanolu, kameňáky, frky o zvířatech, vtipné hádanky, fóry nejen o českém hokeji, fóry o homosexuálech, vtipy o blondýnách, poslední věty před smrtí, vtipné citáty, vtipné básničky, černý humor, židovské anekdoty, vtipy o facebooku apod.

Klíčová slova: Nejlepší hry pro dívky, Staré hry online, weby, Anastacia, A, humor, linky, Sexy Charisma Carpenter, zajímavosti, Slovník pojmů Co je to?, Přehled zkratek a akronymů

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: týmy NHL, vojenské hodnosti, vysokoškolské a akademické tituly, fyzikální jednotky, země EU, měny, politické strany a hnutí, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, mezinárodní organizace, státy usa, obecné zkratky, zkratky krajů České republiky, firmy a společnosti, úřady a ministerstva, internetové domény 1. řádu, okresy České republiky apod.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.

Zabavte své děti tím, že je necháte vybarvovat online omalovánky. Vybírejte z mnoha kategorií jako koně, psi nebo dopravní prostředky.

Náš tip, hry i všeobecné informace

Vtipy, vtípky, frky, fóry, fórky, anekdoty

Chcete se pobavit? Vtipy, vtípky, frky, fóry, fórky, anekdoty. vás dostanou. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: vtipné citáty, vtipy o facebooku, vtipy o metanolu, černý humor, murphyho zákony, vtipné hádanky, židovské anekdoty, vtipné básničky, anekdoty o politice, poslední věty před smrtí, frky o zvířatech, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o blondýnách, kameňáky, fóry nejen o českém hokeji apod.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v naší vlasti? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako příkazové dopravní značky, dodatkové tabulky, vodorovné značení, výstražné značky, zahraniční značky, dopravní zařízení, zákazové dopravní značení, značky upravující přednost, neoficiální zábavné značky, informativní směrové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení apod.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Dnes už je nemusíte kupovat, ale můžete je vytisknout rovnou na vaší tiskárně a to úplně zdarma. Vybírejte z mnoha motivů - například ptáčci, kytičky nebo dopravní prostředky.

Online biografie, životopisy osobností - Životopisy osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Potom zkuste Online biografie, životopisy osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako významné osobnosti, sportovci a sportovkyně, umělci a umělkyně, spisovatelé a spisovatelky, zpěváci a zpěvačky, podnikatelé a obchodníci, křesťané a svatí, vojáci, generálové, válečníci, herci a herečky, světoví i domácí politici, novináři a žurnalisté atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Skladatel, Režisér, Francie, Rakušan, Egypt, Kněz, Sebevražda, Zpěvačky, Washington Capitals, Komunista, Sci-fi, Boston Bruins, Slováci, Zavražděn, Hejtmani, Olympiáda, Lord, Dramatik, Rétorika, Herec, Textařka, Válka, Florida Panthers, Podnikatelé, Továrník, Mluvčí, Pedagog, Český slavík, Němci, Královna, Vojevůdce, Prezident USA, Producent, Američan, Gymnasté, Česká královna apod.

Popřát byste neměli zapomenout lidem slavících tzv. kulatiny - kulatá výročí. Jedná se výročí, které jsou násobkem deseti. Nejvýznamnějším kulatým výročím je 50 let.

Klíčová slova: výukové pomůcky, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, pro dospělé, Tapety na plochu PC, školství, Gwen Stefani celebrity, Obrázky na PC zdarma ke stažení, info, Super online hry zdarma, doporučujeme, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, zadarmo, Obrázky k svátku, texty k jmeninám, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Podivná shoda okolností: Souloží v noci v parku dva teplouši, prostě tma jak v pytli, a říkají si u toho sladká slova: „Já tě miluju.” „Já tebe taky.” „Jsi úžasný.” „Ty taky.” „Budeme se tu scházet častěji?” „Ano, každý den.” „Já bydlím v Praze...” „Ty jo, já taky!” „Na Proseku.” „Ty bláho, já taky!” „Číslo 357.” „To není možné, já taky!” „Karle?” „Tati?”

Mirek jezdil po zábradlí, nevšiml si hřebíku, teďka mluví tenkým hláskem, chybí mu kus pytlíku.

Po pohřbu se ptají známí vdovce: "Jaká byla poslední manželčina slova?" "Zprava dobré."

Další odkazy:

Omalovánky k vytištění pro děti
Doporučené internetové odkazy
Přáníčka k svátku, vtipné texty k jmeninám
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Omalovánky, domalovánky k vybarvení nejen pro malé děti, ale i pro dospělé
Linky na partnerské weby
Dubai city
Tipy na zajímavé weby
Pozadí se zvířátky na PC
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Obázek Rozesmátá blondýna

Děkujeme vám za vaši návštěvu.