Naše tipy, inspirace pro volný čas

Na této stránce Vám předkládáme seznam užitečných odkazů na weby které byste měli určitě navštívit. Naleznete zde zajímavé stránky nejen našich partnerů, které se zabývají stejným ale i jiným tématem (jako tyto web stránky).

Omalovánky a vymalovánky - černobílé obrázky k vybarvení, zadarmo ke stáhnutí a vytistknutí pro děti i dospělé.

Biografie slavných osobností - Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Tak vyzkoušejte Biografie slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií významné osobnosti, umělci a umělkyně, podnikatelé a obchodníci, sportovci a sportovkyně, vojáci, generálové, válečníci, novináři a žurnalisté, zločinci a vrazi, spisovatelé a spisovatelky, režiséři a scénáristé, zpěváci a zpěvačky, křesťané a svatí atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Vojáci, Vojevůdce, Poslanci, Nobelova cena, Avangard Omsk, Závodník, Politik, Vůdce, Dramatik, Historik, Atentát, Komunisté, Zavražděn, Teolog, Diplomat, Křesťanství, Antropolog, Fotograf, Český slavík, Husité, Stoletá válka, Francouz, Sci-fi, Sochař, Hokej, Vládce, Textař, Prezident, Slovák, Náboženství, Angličané, Brno, První republika, Scénárista, Esejista, Washington Capitals apod.

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení využívané v ČR nebo na Slovensku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako informativní směrové dopravní značky, vodorovné značení, dopravní zařízení, výstražné značky, dodatkové tabulky, zákazové dopravní značení, příkazové dopravní značky, značky upravující přednost, informativní jiné dopravní značení, zahraniční značky, informativní provozní značení apod.

Internet, síť, inspirace pro volný čas

Ilustrační obrázky

Pro grafiky doporučujeme Ilustrační obrázky. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako hmyz, smajlíci a emotikony, láska, hudba, auta, symboly, dopravní prostředky, ptáci, nástroje a přístroje, muži, věda, stavby, Velikonoce, velikonoční kliparty, nápoje, zvířata, květiny, Vánoce a Advent, ženy a dívky, mapy, ovoce, halloween, sport, jídlo a nápoje atd.

Přehled souborových přípon

Vyčerpávající Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak přehrát, jak konvertovat, kterak editovat, jak vytvořit, v čem upravit, jak exportovat, jak importovat, jak otevřít, čím zobrazit, čím prohlížet, jak spustit soubory z následujících kategorií: systémové soubory, video soubory, písma, fonty, grafiku, konfigurační soubory, internet a web, spustitelné soubory, komprimace dat, hudební audio soubory, šablony dokumentů, obrazy disků, koncovky souborů apod.

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Běžte na hry pro nejmenší děti online zdarma. Hry jsou rozdělené kategorií: Stolní hry a deskovky, Karetní hry, Sportovní, Postřehové, Akční hry, Strategie, strategické hry, Logické, Relaxační onlinovky, Závodní moto hry a tak podobně.

Klíčová slova: Webové html5 hry zdarma, A, Přehled souborových přípon, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Sexy Christina Ricci, URL, kuriozity, Online životopisy, biografie slavných osobností, Celebrita Jennifer Lopez, hyperlinky, školství, multimédia, Online adventní magazín

Jste-li příznivci modernější secesní architektury, navštivte stotisícové město na soutoku Labe a Orlice - Hradec Králové - Salon republiky. Obdivovat budete moci kvalitní moderní nadčasovou architekturu architektů Josefa Gočára a Jana Kotěry.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Dnes už je nemusíte kupovat, ale můžete je vytisknout rovnou na vaší tiskárně a to úplně zdarma. Vybírejte z mnoha motivů - například ptáčci, kytičky nebo dopravní prostředky.

Seznam vlajek amerických států

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Seznam vlajek amerických států. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Kansas, Texas, Oklahoma, Kalifornie, Michigan, Colorado, Vermont, New York, Illinois, Georgie, Tennessee, Virginie, Pensylvánie, Connecticut, Jižní Karolína, Jižní Dakota, Havaj, Wyoming, Idaho, Alabama, Severní Dakota, Florida, Massachusetts, Indiana, Ohio, Kentucky atd.

Síť, inspirace pro volný čas

Nej hry online

Příznivcům PC her doporučujeme nej hry online. Mj. na webu naleznete Strategie, strategické hry, Bojové gamesy, Závodní moto hry, Relaxační onlinovky, Sportovní, Postřehové, Logické, Karetní hry, Stolní hry a deskovky a tak podobně.

Webové stránky Tapety na plochu PC nabízí ke stažení stovky wallpaperů v různých rozlišeních určených nejen na pozadí počítače, ale i mobilních telefonů nebo tabletů. Vybírat můžete z desítek různých kategorií - např. tapety aut, tapety moře nebo tapety psů. Všechny tapety jsou ke stažení zdarma.

Mezi námi doporučované kvalitní webové stránky patří i webík o cestování v ČR, Evropě a USA, Egypt, Chorvatsku atd.

Keywords:Biografie slavných osobností, Super online flash hry, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, V, Andrés Iniesta, webové stránky, zeměpis, K, Alyssa Milano, Nejlepší školní testy a kvízy, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, odkaz

Chcete další kategorie vtipy? Koukněte na zbrusu nový web kde jsou vtipy o zvířatech, vtipy o chlapech nebo Vtipy o homosexuálech.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na online IQ testy zdarma, online testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, testy psaní všemi deseti prsty, Angličtina, výuka anglického jazyka, Matematické testy, výukové pomůcky atd.

Přehled souborových přípon

Vyčerpávající Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak spustit, čím zobrazit, jak otevřít, čím prohlížet, jak vytvořit, v čem spustit, jak přehrát, jak importovat, jak převést, v čem upravit, jak exportovat soubory z následujících kategorií: grafiku, šablony dokumentů, písma, fonty, koncovky souborů, internet a web, dokumenty, hudební audio soubory, systémové soubory, komprimace dat, obrazy disků, spustitelné soubory, konfigurační soubory apod.

World wide web, internet, inspirace pro volný čas

PC pozadí pro Windows - pozadí na PC

Oživte si plochu vašeho PC. PC pozadí pro Windows. lze použít v tablet, smartphone, mobilní telefon, obrazovka počítače, PC, phablet, displej, monitor, mobil, počítač, notebook a pro operační systémy Linux Mint, Linux Ubuntu, Java ME, Linux Xubuntu, Windows 95, Microsoft Windows Vista, Windows 7, Windows Server 2012, Windows 2000, macOS, Linux Fedora. Full HD pozadí ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako operační systémy, Windows, auta, moře, oceány, pláže, 3D a Abstraktní, zvířata, noční města, květiny, kytky, psi a štěňátka, rostliny, příroda, krajina, Roztomilá zvířátka, vesmír, planety, galaxie, voda a bubliny, Velikonoce - velikonoční tapety, adventní a vánoční tapety, hudební tapety, hry a herní wallpapery, budovy a stavby, letadla, wallpapery. Dostupné rozměry 1152x768, 1800x1440, 360x640, 768x1024, Full HD 1080x1920, 375x812, 1440x2560, 1440x900, 412x846, 1536x2560, 1920x1440, 1440x960, 360x760, HD 1280x720, 640x480, 1152x1920 atd.

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.

Klíčová slova: Full HD tapety na PC, Vlajky států obrázků, Super online kvízy, Sexy Angelina Jolie, zábava, Ilustrační obrázky, webovky, Obázek Japonka, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Seznam vlajek amerických států, výukové pomůcky, pro děti

Nebaví vás dovolená u moře v Egyptu nebo na Seychelách? Zkuste něco akčnějšího a navštivte zónu jaderné elektrárny Černobyl na Ukrajině kde došlo v roce 1986 k vážné havárii. Nyní je okolní oblast pro turisty bezpečná a pokud budete dodržovat pokyny, nehrozí vám větší riziko než při lyžování nebo při jiném sportu.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: poruchy, podnikání a podnikatelé, nadpřirozené osoby, školství a vzdělávání, historie, osobnosti, zločin a právo, sportovci a sportovkyně, umělci a umění, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, rodinné a příbuzenské vztahy, národnost, žurnalisté a novináři, panovníci, prezidenti, králové a círaři, fikce a fantasy, hanlivé až sprosté přezdívky, mytologie, herectví, herci a herečky, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, vlastnosti, psychologie, profese a zaměstnání, státní správa, Spisovatelé a básníci atd.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.

Náš tip, inspirace pro volný čas

Česká i slovenská Vyjmenovaná slova, významy slov, ukázkové věty a seznam slov k vytištění.

Otravně dlouhé čekání při zpoždění letadla nebo vlaku, čekání na kamarády nebo na lepší počasí. Jak se s takovou situací nejlépe vypořádat? Třeba pomocí karetních her. S Balíčkem karet si s kamarády můžete zahrát karetní hru srdce. Nejsou-li kamarádi na blízku, zkuste třeba známou karetní hru Solitaire na vašem mobilu nebo tabletu. Zahrát si můžete i klasické deskové hry jako je pexeso, člověče nezlob se, šachy nebo dáma. Populární individuální zábavou do kapsy je logicko-matematická hra SuDoKu.

Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách

Dlouhá cesta autem, autobusem, vlakem nebo letadlo může být velmi nudná. Pomoci vám mohou hry. Pokud cestujete individuálně, bude asi první volbou váš mobilní telefon. I 20 let staré telefony obsahující javu jsou schopny spustit jednoduché java hry, které si můžete stáhnout často zdarma. Lepší je však poprosit Ježíška, ať vám k Vánocům daruje mobilní telefon od firmy Apple nebo s operačním systémem Android. Na takových mobilech si pak můžete zahrát mnoho pěkných her a kromě toho můžete zjistit třeba aktuální předpověď počasí, jízdní řád a zpoždění, poslat zamilovanou sms vašemu miláčkovi atd.

Vlajky států obrázků

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Vlajky států obrázků. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: země Severní Ameriky, země východní Asie, země střední Asie, Antarktidy, země jižní Asie, země Afriky, státy Blízkého východu, státy Střední Ameriky, státy jižní Ameriky, ostrůvky Oceánie apod.

Klíčová slova: V, volný čas, zdroje informací, Texas hold’em poker Online, pravidlá, stávkovanie, hra, A, počítače, zadarmo, Otevřený formát, Pozadí na plochu PC, internetové stránky, Webové online hry zdarma

Nebaví vás dovolená u moře v Egyptu nebo na Seychelách? Zkuste něco akčnějšího a navštivte zónu jaderné elektrárny Černobyl na Ukrajině kde došlo v roce 1986 k vážné havárii. Nyní je okolní oblast pro turisty bezpečná a pokud budete dodržovat pokyny, nehrozí vám větší riziko než při lyžování nebo při jiném sportu.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: poruchy, podnikání a podnikatelé, nadpřirozené osoby, školství a vzdělávání, historie, osobnosti, zločin a právo, sportovci a sportovkyně, umělci a umění, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, rodinné a příbuzenské vztahy, národnost, žurnalisté a novináři, panovníci, prezidenti, králové a círaři, fikce a fantasy, hanlivé až sprosté přezdívky, mytologie, herectví, herci a herečky, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, vlastnosti, psychologie, profese a zaměstnání, státní správa, Spisovatelé a básníci atd.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.

Informace, inspirace pro volný čas

Nestačí vám uvedené vtipy na těchto stránkách? Pokud ne, další vtipné citáty, vtipné hádanky a vtipy naleznete zde

Informace o Chorvatsku. Turistika (národní parky, Plitvická jezera, Krka). Anglicko-chorvatský slovník.

Myšlenky, výroky, motta, úsloví, aforismy, rčení, bonmoty

Citáty slavných, Myšlenky, výroky, motta, úsloví, aforismy, rčení, bonmoty, rozdělené kategorií: citáty o nenávisti, citáty o rozumu, citáty o penězích, citáty o svobodě, moudra o dětech, hlášky o alkoholu, citáty o víře, citáty o dobru, citáty o člověku, citáty o bohu, citáty o životě, citáty o přátelství, citáty o ženách, citáty o zlu, citáty o štěstí, citáty o manželství, citáty o zdraví, citáty o odvaze, citáty o neštěstí, citáty o smrti od různých známých osobností.

Slyšeli jste o Svaté Hoře v Příbrami? O tomto mariánském poutním místě se více dozvíte zde.

Online hry - na výběr je mnoho online her (browser her) zdarma. logické hry, omalovánky, hry s koňmi a další.

Klíčová slova: doporučujeme, PC pozadí pro Windows, cestování, info, Nej hry online, Celebrita Gábina Partyšová, internet, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Super online kvízy, Nejlepší hry pro dívky, Seznam vlajek měst České republiky, Fotografie Charisma Carpenter, 6

Několik fórů na závěr. Vtip V baru: Přijdou do baru hokejista a fotbalista.Hokejista praví: -"Whisky a led." Fotbalista se na něho podívá a říká: -"Whisky a trávu."

Zákon vyplývající ze života: Život je řada průšvihů po sobě nepravidelně jdoucích.

Co řekne buzerant, když přijde do mešity? „Oooo, švédský stůl!”

Další odkazy:

Gwen Stefani
Partnerské internetové stránky
Obrázky vlajek, vlaječek, praporů
Odkazy na užitečné webové stránky
Katherine Heigl fotky
Odkazy na partnerské weby
Associazione Calcio Milan
Odkazy na zajímavé weby
Lechtivé fotky Penelope Cruz
Linky na partnerské weby
Norská předpověď počasí

Děkujeme vám za vaši návštěvu.